Ledenlijst A-J

Bedrijfsnaam Contactpersoon Website
99deals.nl Luuk van de Paal www.99deals.nl
Accountantskantoor van Deur Bob van Deur www.vandeur.nl
Accountax Marco Moling www.accountax.nl
ACE Financial Consultancy Antoon van Laarhoven
Advocatenkantoor Exaten Rob Bruls www.advocatenkantoorexaten.nl
Aelmans Adviesgroep Adrie van Oerle www.aelmans.com
AFAC Harrie Smits www.afac.nl
Agridirect Thieu Hendriks www.agridirect.nl
Alfa Accountants en Adviseurs Jorge Hermans www.alfa.nl
Allerhande Roggel Lilian Theeuwen www.allerhande-roggel.nl
Appart Media Michael Martinez www.appart-media.nl
Aqua Media Adviseurs Koos Baats www.aqua-media.nl
Arte Fotografica Bianca B.V. Bianca Verbeek
Atento EHBO Ria Ophelders www.atentoehbo.nl
Autobedrijf Hornerheide Bart Reijnders www.hornerheide.nl
Autocenter Mebo Marc Mennen www.bcsmebo.nl
Autoschade Herstel Steiner Rudy Steiner www.steinerautoschade.nl
Axuda Insurance BV Marcel Hagens www.axudainsurance.com
B&B Leudal Piet Knops www.benbleudal.nl
B&B Woonboerderij Peters Peter en Matty Peters www.woonboerderijpeters.nl
Baso Juridisch en Management advies Robert Martens www.basomanagement.nl
Bellum BV Frans Lemmerlijn
BKK Bouwadvies Marc Bessems www.bkk-bodem.nl
Blik Reclame Communicatie Yvonne Timmermans-Derksen www.blikvangend.nl
Bloemen- en plantenkwekerij Verhaag Huub Verhaag verhaagbloemenplanten.homestead.com
Body in Balance Voetreflextherapie Caroline Linssen-Tinnemans www.bodyinbalance.nu
Boonen Communicatie Suzanne Boonen-van Hees www.boonencommunicatie.nl
Brentjens Haelen Marcel Heijmans www.brentjens.nl
Bronsgieterij Custers Dhr Custers www.bronsgieterijcusters.nl
Buro Es Elise Eskes www.buro-es.nl
Buro Henck Helene Henckens www.burohenck.nl
Buro Ontwerp Gaby Bollen www.buroontwerp.nl
Businesscentrum Leudal Els van Wylick www.businesscentrumleudal.nl
Business Controller / Coach Marlie Kessels-Wijen
Café Camping De Rooejbës Har Augustinus www.campingneer.nl
Café Den Hook Andre Kluijtman www.cafedenhook.nu
Café De Klinker Sjaak & Marleen Jacobs www.cafedeklinker.net
Café De Oude Smidse Leon Adams www.oudesmidse.com
Café De Tram Lilian Jeurninck www.cafe-de-tram.nl
Café Friture de Heerlyckheid Ron Meijer www.deheerlyckheid.com
Café Maneslust Biej Mieke Geert op ’t Broek www.maneslust.nl
Camping Leudal Ariane Hikspoors www.campingleudal.nl
Carriere Nederland Michel Sniekers www.carriere-Nederland.nl
Carin Camp Natuurgeneeskundig Therapeute & Coach Carin Camp www.carincamp.nl
Certus Vastgoed Rinus van Loon www.certusvastgoed.nl
Christianne’s Horeca Service Christianne Steuten www.christianneshorecaservice.nl
Christine De Echte Bakker Christine Nijssen christine.echtebakker.nl
Circus Luijten en Kornuiten Ruud Luijten www.circusluijten.nl
Claassen, Moolenbeek & Partners Peter Segers www.cmenp.nl/roermond
Clairance Smeets Interieurontwerp Clairance Smeets www.clairancesmeets.nl
Common Square Astrid Houtappels www.commonsquare.nl
Computraining Theo Verdonschot www.computraining.nl
Coolen! Roy Coolen www.coolenfinancieel.nl
het Coöp-Huis Marga Vrenken www.hetcoophuis.nl
Corebyte Internet & Computer Services Stefan van den Eertwegh www.corebyte.nl
Creadome Marco Rooze www.creadome.nl
Crowe Horwath Foederer Stephan Caris www.crowehorwathfoederer.nl
De Bombardon Geert Janssen www.debombardon.com
De Uffelse Molen John Klerkx www.johnklerkx.nl/uffelsemolen
De Veerman – Rederij het Veerhuis Huub Bongers www.deveerman.com
Dings Belasting Adviezen Jose Dings www.dingsfinancieel.nl
Divine Stars Claire Schroijen www.divine-stars.com
Doon Communicatie Silvia Heijnen www.doon-communicatie.com
Drijvende Kracht Mieke Raemakers-Mennen www.drijvendekracht.com
Duploprint P. Weigoldt www.duploprint.nl
E-mail station MarieLouise Poels www.e-mailstation.nl
E-village Roggel Jorgen Brunenberg www.e-villageroggel.nl
Eetcafé de Prairie M. Moors www.eetcafedeprairie.nl
Eetcafé ’t Raodhoes Mathijs Joosten www.eetcafe-raodhoes.nl
Energiecoöperatie Leudal Joost van Beek www.leudalenergie.nl
Escargotskwekerij ’t Slakkenhuys Sjoerd Kessels www.tslakkenhuys.nl
Evers Uitvaartverzorging Guus Evers www.eversuitvaartverzorging.nl
Extra Events Jeroen Kuijpers www.extra-events.nl
Eye2eye Payroll Belinda Emans www.eye2eyepayroll.nl
Fading uitvaartzorg Mariet Zanders www.fading-uitvaartzorg.nl
FL-Security Frank Lemmens www.fl-security.nl
Forellenvijver Heioord Peter Coenen www.heioord.com
Fotografie Belinda Belinda Keulen www.fotografiebelinda.nl
FURKA hypnobalance Nancy-Julia Maksurilla furkahypnobalance.nl
Gabi Media Gabi de Graaf www.gabimedia.nl
Galerie Noyons Maaike Noyons www.galerienoyons.nl
Geelenhoof Thei Verstappen www.geelenhoof.nl
Gemeente Leudal Bas Schinck www.leudal.nl
Geraats Baexem Aardappelen Johan Geraats
Geogroep Tjeu Strous www.geogroep.info
Geertje’s Touch coaching voor leef- en leerproblemen Geertje Pinxten www.geertjes-touch.nl
GLM-Consultancy Gerrie Lemmers www.glm-consultancy.nl
Golfbaan Land van Thorn Ans Breukers www.landvanthorn.nl
Grand Bie de Tied Tim Neijnens www.biedetied.nl
Grand Café de Gouverneur Marielle Hebben & Chantal van Hoorn www.grandcafedegouverneur.nl
Groeistroom Margot Watt-de Wit www.groeistroom.nl
HALLO Magazine Anja Baats-Vossen www.aqua-media.nl
Har Geenen Beheer BV Har Geenen
Har Verheijden Tuinaanleg en kunstgras Har Verheijden www.harverheijden.nl
Healen Angelien Verstappen-Goevaerts www.healen.nu
Heesen Bouw- en Bestratingsbedrijf Thijs Heesen www.heesenbouw.nl
Hefi BV Henk ten Kate www.luiken.be
Hefgra Opleidingen Paul Frijns www.hefgra.nl
Hendriks Platteland Makelaardij Henk Hendriks www.pmned.com
Hermans Makelaardij / Hypotheekshop Frank Hermans www.hermans-makelaardij.nl
Hoeve de Kaolder Mieke Venner www.hoevedekaolder.nl
HoffenterHof Dorien Deckers www.hoffenterhof.nl
Hondenschool Plato Fenny Gaastra www.hondenschoolplato.nl
Hoofwijk Risicobeheer & Verzekeringsmanagement Huib Hoofwijk www.hoofwijkrisicobeheer.nl
Hostplek Vincent Rommelaars www.hostplek.nl
Hotel Restaurant de Abdij Els Kuijpers www.abdij.com
Houben Advocaat en Mediator Jolanda Houben www.advocaathouben.nl
Houpperichs Juridisch Advies Peggy Houpperichs www.peggyhoupperichs.nl
Inforius Erik Severius www.inforius.nl
Ingrid Ververs makelaars en juristen Ingrid Ververs www.ingridververs.nl
InnerManagement Counseling en Coaching Inge Mevissen www.innermanagement.nl
Innovista accountants & adviespartners Raymond Gravee www.innovista.nu
Intence uitvaartbegeleiding Petra van de Vin-Kwakman www.intence-uitvaart.nl
Inzigd Carla Beljaars www.inzigd.nl
Jan Tullemans Beheer Jan Tullemans www.multihuur.nl
Janssen Uitzend & Handelsonderneming Roland Janssen www.janssenhorn.nl
JMF Projects Patrick Orbon www.jmfprojects.nl
Jo Kessels Bouwkundig advies Jo Kessels
JobConcept Groep BV Maurice Holla www.jobconcept.nl
Joey Parren Reclame Joey Parren www.joeyparrenreclame.nl
JOniek begeleiding & coaching Jolanda Jorissen www.joniek.nl
Jos van Rens Creatief Jos van Rens www.josvanrens.com